Greenworks G24LT30M Fűszegélynyíró akkumulátoros 24 v, 30 cm, 1.6 mm damil, akku- és töltő nélkül
    2 az 1-ben funkció – Fűszegélynyírás & Szélezés
    Csendes és alacsony rezgésszámú üzem.
    Teljesen beállítható fej és markolat a felhasználó kényelméért.
    Feszültség:24 V
    Motor:Szénkefés motor
    Vágási szélesség:30 cm
    Damil átmérője:1,65 mm